Projekt Las w Nas - Letniskowo

Las w Nas

Autorski projekt realizowany przez Magdę Bębenek i Piotra Horzelę.

CSR CSR

Las w Nas

CSR
Las w Nas

Projekt Las w Nas

-to autorski projekt realizowany przez Magdę Bębenek i Piotra Horzelę.

Już teraz stanął on na wybranej przez Magdę i Piotra działce, a Wy możecie obserwować ich działania i leśne życie na stronie

www.laswnas.com

Poniżej prezentujemy wybrane artykuły z ich strony oraz dodatkowe treści dotyczące korzystania z domku, który jest częścią projektu Magdy i Piotra.

CSR
Letniskowo

Las w Nas

Dwoje zakręconych ludzi.. podróżników Piotrek i Magda postanowili zamieszkać w naszym domku mobilnym w samym sercu Puszczy Knyszyńskiej. Swój projekt nazwali "Las w Nas". Użyczyliśmy im domek mobilny Podlasie 35m2, w którym mieszkali przez siedem miesięcy. Ich celem było zbliżenie się do natury, życie w niej i obserwowanie. Wszystko to udokumentowali na zdjęciach i filmach.

Po latach podróży w najdalsze zakątki świata, Magda i Piotr rozpoczęli swoją kolejną przygodę - tym razem w sercu Puszczy Knyszyńskiej! Przez siedem miesięcy pisali, opowiadali na YouTube i publikowali zdjęcia inspirujące do życia zgodnie z naturą. Teraz ruszają w Polskę z serią prezentacji multimedialnych. Wszystko to z ludźmi i przyrodą w tle.

Kontynuowali w ten sposób prowadzone od dawna działania związane z promocją polskiej przyrody oraz stylu życia w zgodzie z naturą. Dzielą się swoją wiedzą na temat leśnego ekosystemu i inspirują do tego, by powracać do natury w życiu codziennym: zarówno w kontekście spędzania czasu na świeżym powietrzu, jak i otaczania się naturą w domu i w pracy.

Kiedy skontaktowali się z nami z prośbą o zostanie Głównym Sponsorem projektu i udostępnienie im jednego z naszych domków, długo się nie zastanawialiśmy. Po krótkich konsultacjach ruszyliśmy do budowy ich tymczasowego leśnego domu na planie modelu Podlasie.

Kontakt

Masz pytanie?

Nie możesz się zdecydować?

Zadzwoń albo napisz do nas maila! Odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości