Zmobilizuj się do wypoczynku!
EN DE

CSR

Kryptonim: Przypadek

Całoroczny domek mobilny Kujawy na planie filmowym! „Kryptonim: Przypadek” to męskie kino osadzone w pięknej krainie Mazur. Zobaczcie sami!

Zobacz więcej

WOŚP 2019

Całoroczny mobilny domek PODLASIE stał się przedmiotem licytacji organizacji, której misja jest dla nas bardzo ważna. Przestronny, pachnący drewnem i świeżością domek już czeka, aż trafi w ręce nowych właścicieli!

Zobacz więcej

Las w Nas

Dwoje zakręconych ludzi.. podróżników Piotrek i Magda postanowili zamieszkać w naszym domku mobilnym w samym sercu Puszczy Knyszyńskiej. Swój projekt nazwali "Las w Nas". Użyczyliśmy im domek mobilny Podlasie 35m2, w którym mieszkali przez siedem miesięcy. Ich celem było zbliżenie się do natury, życie w niej i obserwowanie. Wszystko to udokumentowali na zdjęciach i filmach. Zapraszamy do lektury!

Zobacz więcej

Stowarzyszenie Podlaskie Hospicjum Dziecięce „OBOK NAS”

Jesteśmy nie tylko producentem całorocznych domów mobilnych, ale także przedsiębiorstwem odpowiedzialnym społecznie. Tym razem dołożyliśmy swoją cegiełkę na rzecz Stowarzyszenie Podlaskie Hospicjum Dziecięce „Obok Nas”.

Zobacz więcej

Festiwal folkowy

Wspieramy największy festiwal folkowy na Podlasiu! Cudowne wydarzenie pełne folku z całego świata i dodatkowych atrakcji dla dzieci i dorosłych. W tym roku było 21 wydanie tego festiwalu i z roku na rok jest coraz większy.

Zobacz więcej

Žydrūnas Savickas

Najsilniejszy człowiek świata w Letniskowo.pl? 1 września podczas Festynu rodzinnego gościliśmy samego Žydrūnasa Savickasa. Jego występ wzbudził wielkie zainteresowanie wśród zaproszonych gości. Litewski siłacz miał za zadanie przeciągnięcie 10 tonowego domku mobilnego Kaszuby (12m x 4m) na dystans 15 metrów.

Zobacz więcej