Zmobilizuj się do wypoczynku!
EN DE
Powrót

Wzorniki materiałów

Podpisując umowę na swój domek mobilny masz możliwość wyboru kolorów materiałów takich jak dach, drzwi, meble, podłoga czy tapicerka mebli. Produkując domki mobilne staramy się korzystać z polskich producentów lub renomowanych zagranicznych marek.

Produkty w domkach mobilnych

 

Łóżka

Wszystkie łóżka montowane w domkach (oprócz piętrowych) posiadają pojemniki na pościel oraz oparte są na materacach sprężynowych, a nie gąbce. Do wyboru mamy łóżka małźeńskie, narożniki z funkcją spania, tapczany, wersalki i łóżka piętrowe. Produkowane są przez największą, lokalną firmę zajmującą się tylko produkcją łóżek dlatego możesz wybrać materiał jakim będą obite materace łóżek.

 

Meble

Wszystkie meble produkowane są z płyty wiórowej 18mm firmy Egger przez naszych stolarzy. Wybór koloru płyt meblowych dostępny jest w siedzibie firmy. Jeśli jednak chcesz aby Twoje były lakierowane lub fornirowane możemy to wykonać, ale jest to do ustalenia przy wizycie w naszej siedzibie.

 

Wyprodukowaliśmy
już

753

domków
mobilnych

Zaufało
nam

875

zadowolonych
klientów

Zużyliśmy
już

1201t

stali

Ilość kaw
 

3153

wypitych
z klientami

SKONFIGURUJ
SWÓJ DOMEK

Za pomocą naszego konfiguratora stworzysz swój wymarzony całoroczny domek mobilny.

Nanoszone przez Ciebie zmiany będą od razu widoczne, a na końcu możesz zapisać swój projektu lub wysłać do nas do wyceny.

Przejdź do konfiguratora