Zmobilizuj się do wypoczynku!
EN DE
Powrót

Baza wiedzy

Domek w lesie

Wyposażenie dodatkowe

06.04.17

Domki mobilne produkowane są w dwóch standardach: BASIC i COMFORT.  Całoroczny domek letniskowy w wersji BASIC jest przygotowany do samodzielnego umeblowania, a w wersji COMFORT w pełni wyposażony i gotowy do zamieszkania przez cały rok. W obu tych wersjach bez dopłaty na elewacji stosujemy Siding, a w środku Panel PCV. Obie wersje domków są także ocieplone pianą otwarto-komórkową PUR 13cm - nowa technologia! Jest jednak sporo akcesoriów dodatkowo płatnych, które dodatkowo podwyższą standard domku i komfort korzystania.

Domek mobilny w wersji Comfort jest wyposażony i gotowy do użytkowania. Na pierwszy rzut oka możesz nie zauważyć, że w podanych na stronie cenach otrzymujesz bez dodatkowych opłat: całoroczne ocieplenie pianą, oświetlenie LED w środku, komplet grzejników elektrycznych, duże przeszklenia w salonie (w zależności od modelu) czy dodatkowe gniazdka na zewnątrz. Mimo wszystko możesz dodatkowo podnieść komfort korzystania z domku domawiając klimatyzację, rolety przeciwsłoneczne zy zmywarkę do kuchni. Na cenę wpływa także zmiana materiału elewacyjnego na drewno lub panel elewacyjny Kerrafront.

 

W poniższej galerii znajdziesz zdjęcia wyposażenia, które jest dodatkowo płatne.

Galeria

Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Wyprodukowaliśmy
już

451

domków
mobilnych

Zaufało
nam

365

zadowolonych
klientów

Zużyliśmy
już

834t

stali

Ilość kaw
 

2786

wypitych
z klientami

SKONFIGURUJ
SWÓJ DOMEK

Za pomocą naszego konfiguratora stworzysz swój wymarzony całoroczny domek mobilny.

Nanoszone przez Ciebie zmiany będą od razu widoczne, a na końcu możesz zapisać swój projektu lub wysłać do nas do wyceny.

Przejdź do konfiguratora