Zmobilizuj się do wypoczynku!
EN DE
Powrót

Ocieplanie pianą

Mimo zalet wełny mineralnej, ze względu na pewność i skuteczność ocieplania zdecydowaliśmy się przejść na nowoczesną technologię ocieplania domków mobilnych pianą otwarto-komórkową PUR metodą natryskową.

Piana otwarto-komórkowa dedykowna jest do izolowania budynków mieszkalnych. Piana sprzyja utrzymaniu odpowiedniego mikroklimatu w pokojach, co bez wątpienia wpływa na jakość życia mieszkańców.

Wszystkie produkowane przez nas domki mobilne są w wersji całorocznej z ociepleniem pianą natryskowo 13cm w ścianach i dachu i 12cm w podłodze.

Piana PUR jako izolacja termiczna domków mobilnych ma wiele dodatkowych zalet:

 

  • Pozwala na utrzymanie w domu czy też mieszkaniu nie tylko stałej, optymalnej temperatury zarówno w lecie jak i zimie, ale dodatkowo optymalizuje poziom wilgoci.
  • Piana idealnie wypełnia każdy zakamarek podłogi, ściany i dachu Twojego domku, czyli idealnie izoluje i eliminuje straty ciepła. Nie znaczy to jednak że budynek nie oddycha. Piana zatrzymuje ciepło, ale jednocześnie oddycha.
  • Stawiasz domek nad jeziorem? Dodatkową przewagą nad ocieplaniem wełną mineralną jest odporność Piany na grzyby, pleśń. Nie lubią jej także owady i gryzonie.
  • Cały domek oparty jest na konstrukcji stalowej wykonanej według projektu i norm UE jednak mimo to, że piana jest bardzo lekka to dodatkowo usztywnia domek.

 

Galeria zdjęć