Zmobilizuj się do wypoczynku!
EN DE
Powrót

Ocieplanie pianą

Mimo zalet wełny mineralnej, ze względu na pewność i skuteczność ocieplania zdecydowaliśmy się przejść na nowoczesną technologię ocieplania domków mobilnych pianą otwarto-komórkową PUR metodą natryskową.

Piana otwarto-komórkowa dedykowna jest do izolowania budynków mieszkalnych. Piana sprzyja utrzymaniu odpowiedniego mikroklimatu w pokojach, co bez wątpienia wpływa na jakość życia mieszkańców.

Wszystkie produkowane przez nas domki mobilne są w wersji całorocznej z ociepleniem pianą natryskowo 13cm w ścianach i dachu i 12cm w podłodze.

Piana PUR jako izolacja termiczna domków mobilnych ma wiele dodatkowych zalet:

 

  • Pozwala na utrzymanie w domu czy też mieszkaniu nie tylko stałej, optymalnej temperatury zarówno w lecie jak i zimie, ale dodatkowo optymalizuje poziom wilgoci.
  • Piana idealnie wypełnia każdy zakamarek podłogi, ściany i dachu Twojego domku, czyli idealnie izoluje i eliminuje straty ciepła. Nie znaczy to jednak że budynek nie oddycha. Piana zatrzymuje ciepło, ale jednocześnie oddycha.
  • Stawiasz domek nad jeziorem? Dodatkową przewagą nad ocieplaniem wełną mineralną jest odporność Piany na grzyby, pleśń. Nie lubią jej także owady i gryzonie.
  • Cały domek oparty jest na konstrukcji stalowej wykonanej według projektu i norm UE jednak mimo to, że piana jest bardzo lekka to dodatkowo usztywnia domek.

 

Galeria zdjęć

Wyprodukowaliśmy
już

1009

domków
mobilnych

Zaufało
nam

630

zadowolonych
klientów

Zużyliśmy
już

1338t

stali

Ilość kaw
 

3338

wypitych
z klientami