Zmobilizuj się do wypoczynku!
EN DE
Powrót

FAQ

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o domki mobilne

 

 • Czym jest domek mobilny?
  Dom mobilny, czyli "dom na kołach" stanowi alternatywę dla murowanej nieruchomości rekreacyjnej. W związku z tym, że jest na kółkach, można go dowolnie przestawiać i przewozić z miejsca na miejsce. Użytkowany jest jako miejsce stałego zamieszkania lub domek wakacyjny, ale również tymczasowe zakwaterowanie.
 • Czy domek letniskowy jest dla mnie? 
  Domek może stanowić Twoją osobistą oazę za miastem lub stanowić część ośrodka wypoczynkowego. Domki letniskowe służą wypoczynkowi i korzysta z nich każdy, kto chce wypocząć poza domem.
 • Czy mogę mieszkać w domku przez cały rok?
  Wszystkie produkowane przez nas domki mobilne występują w wersji całorocznej z ociepleniem pianą otwartokomórkową PUR 13cm w ścianach, dachu oraz podłodze, co czyni domek w pełni mieszkalnym obiektem. Typowy domek holenderski zapewnia jego użytkownikom wszystko to co najpotrzebniejsze do codziennego użytkowania. Dzieje się tak za sprawą przyłączy, które umożliwiają doprowadzenie do domku prądu, wody oraz odprowadzania ścieków.
 • Po jakim czasie po dostarczeniu domku na działkę mogę już w nim zamieszkać?
  Domek mobilny należy wypoziomować jak najszybciej po jego rozładunku. Kolejny krok to pomoc elektryka i hydraulika przy podłączeniu domku do mediów.  Domek przygotowany w ten sposób jest gotowy do natychmiastowego zamieszkania.
 • W jaki sposób domek zostanie dostarczony do mnie?
  Dostarczymy Twój domek dokładnie tam, gdzie posiadasz swoją działkę. Każdy z naszych domów dostarczany jest bezpośrednio do klienta transportem specjalnym. Wszelkie wymogi prawne oraz pozwolenia są spełnione, a sam transport jest ubezpieczony. Przewozowi domku towarzyszy odpowiednia ilość pilotów.
 • Czy domek wjedzie na każdą działkę?
  Samochody dostawcze nie zawsze są w stanie wjechać na działki o niestabilnym gruncie. W takiej sytuacji zazwyczaj ciężarówka podjeżdża najbliżej miejsca docelowego, po czym domek zostaje ściągnięty z naczepy niskopodwoziowej za pomocą np. niewielkiego ciągnika, który ze względu na swoje gabaryty i skrętność daje o wiele większe możliwości. Każdy domek posiada przestawny dyszel, który można przełożyć z jednego na drugi koniec domku. W ten sposób traktor można podczepić do każdej ze stron i przeciągnąć domek dokładnie w to miejsce, gdzie sobie zaplanowałeś. W dodatkowej opcji posiadamy oś skrętną, która znacznie poprawi mobilność i skrętność domku na wąskich uliczkach.
 • Czy domek może poruszać się samodzielnie po drogach?
  Domek nie posiada własnej jednostki napędowej i nie spełnia wymagań pojazdu drogowego pod względem konstrukcji i użytkowania, jednak zachowuje zdolność do przemieszczania. Koła w komplecie domku służą do manewrów na działce.
 • Czy mogę zamówić domek według własnego pomysłu?
  Jesteśmy w stanie dostosować każdy podstawowy model do indywidualnych życzeń klienta. Skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży i zapytaj o  możliwość projektu indywidualnego, a nasz architekt opracuje projekt Twojego wymarzonego domku mobilnego.
 • Gdzie można zobaczyć domki Letniskowo.pl?
  Zapraszamy serdecznie na spotkanie w naszej siedzibie, czekają na Państwa zaaranżowane domki ekspozycyjne oraz nasi niezastąpieni Handlowcy.