Wycenimy Wybrany Domek
Konfigurator
Konfigurator
Zobacz przykładowe rozmieszczenia pomieszczeń
Rzuty pomieszczeń
Rzuty pomieszczeń
Obejrzyj nasze domki letniskowe
Video
Video
Dystrybucja
Dystrybucja
Dystrybucja

Domek letniskowy 12x4m

 Już niedługo zdjęcia z trzech nowych realizacji domków 12x4m, każdy wykonany w innym wyposażeniu. Domki są obecnie w produkcji. Zadzwoń 784-914-501, umów się i przyjedź je zobaczyć zanim wyjadą do klienta.

Nowy domek holenderski 12x4m producenta Letniskowo.pl daje najwięcej możliwości pod względem aranżacji pomieszczeń i wyposażenia wnętrz. Oprócz salonu z kuchnią i łazienki w sypialni możemy zrobić garderobę, a nawet zamiast jednej sypialni zrobić saunę. Na ten domek możemy wykonać dedykowany dla Ciebie projekt budowlany, dzięki któremu możesz postarać się o pozwolenia na budowę i zamieszkać w domku na stałe.

Pyszna kawa na tarasie o poranku, kiełbaski z ogniska wieczorem, cisza w ciągu dnia. To właśnie cisza pozwala na odpoczynek, a nie harmider organizacji wakacji i hotelowy tłok na wakacjach all inclusive. Dla miłośników skutecznego wypoczynku w polskich zakątkach przyrody proponujemy domki letniskowe na działkę. Ze względu na swoją mobilność ograniczysz biurokrację, a także nie będziesz musiał czekać na budowę domu na fundamentach mięsiącami czy nawet latami. W tym czasie zajmiesz się relaksem na własnej działce, pobawisz z dziećmi czy spędzisz miły czas ze znajomymi.

Produkcja domków letniskowych na działkę odbywa się w Polsce z wykorzystaniem wysokiej klasy materiałów. Gwarantujemy, że domki letniskowe na działkę są nowe. Pachną świeżością i drewnem w odróżnieniu od używanych domów holenderskich. Sprawdź jakie proponujemy rozmieszczenia pomieszczeń lub zaproponuj swój!