Modele domków mobilnych
Modele
Modele
Obejrzyj nasze domki letniskowe
Video
Video
Zobacz jak ocieplamy domki mobilne
Ocieplanie Pianą
Ocieplanie Pianą

Domek letniskowy 12x4m

Domek na kołach 12x4m produkcji Letniskowo.pl potocznie zwany domkiem holenderskim sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Całkowita powierzchnia może pomieścić, aż 3 sypialnie z zachowaniem przestronnego salonu z kuchnią. Domek możemy wyprodukować w nowoczesnym (szwedzkim stylu) lub klasycznie w drewnie. Już niedługo kolejne realizacje!

Nowy domek holenderski 12x4m producenta Letniskowo.pl daje najwięcej możliwości pod względem aranżacji pomieszczeń i wyposażenia wnętrz. Oprócz salonu z kuchnią i łazienki w sypialni możemy zrobić garderobę, a nawet zamiast jednej sypialni zrobić saunę. Na ten domek możemy wykonać dedykowany dla Ciebie projekt budowlany, dzięki któremu możesz postarać się o pozwolenia na budowę i zamieszkać w domku na stałe.

Pyszna kawa na tarasie o poranku, kiełbaski z ogniska wieczorem, cisza w ciągu dnia. To właśnie cisza pozwala na odpoczynek, a nie harmider organizacji wakacji i hotelowy tłok na wakacjach all inclusive. Dla miłośników skutecznego wypoczynku w polskich zakątkach przyrody proponujemy domki letniskowe na działkę. Ze względu na swoją mobilność ograniczysz biurokrację, a także nie będziesz musiał czekać na budowę domu na fundamentach mięsiącami czy nawet latami. W tym czasie zajmiesz się relaksem na własnej działce, pobawisz z dziećmi czy spędzisz miły czas ze znajomymi.

Produkcja domków letniskowych na działkę odbywa się w Polsce z wykorzystaniem wysokiej klasy materiałów. Gwarantujemy, że domki letniskowe na działkę są nowe. Pachną świeżością i drewnem w odróżnieniu od używanych domów holenderskich. Sprawdź jakie proponujemy rozmieszczenia pomieszczeń lub zaproponuj swój!