Modele domków mobilnych
Modele
Modele
Obejrzyj nasze domki letniskowe
Video
Video
Zobacz jak ocieplamy domki mobilne
Ocieplanie Pianą
Ocieplanie Pianą
« Wróć

Ocieplanie Pianą

     Mimo zalet wełny mineralnej, ze względu na pewność i skuteczność ocieplania zdecydowaliśmy się przejść na nowoczesną technologię ocieplania domków pianą PUR metodą natryskową.

 

     Jest to dokładnie piana otwarto-komórkowa, które przeznaczona jest do izolacji budynków mieszkalnych. Piana sprzyja utrzymaniu odpowiedniego mikroklimatu w pokojach, co bez wątpienia wpływa na jakość życia mieszkańców.

Wszystkie produkowane przez nas domki mobilne są w wersji całorocznej z ociepleniem pianą natryskowo 13cm w ścianach i dachu i 10cm w podłodze.

Piana ma wiele dodatkowych zalet:

  • Pozwala na utrzymanie w domu czy też mieszkaniu nie tylko stałej, optymalnej temperatury zarówno w lecie jak i zimie, ale dodatkowo optymalizuje poziom wilgoci.
  • Piana idealnie wypełnia każdy zakamarek podłogi, ściany i dachu Twojego domku, czyli idealnie izoluje i eliminuje straty ciepła. Nie znaczy to jednak że budynek nie oddycha. Piana zatrzymuje ciepło, ale jednocześnie oddycha.
  • Stawiasz domek nad jeziorem? Dodatkową przewagą nad ocieplaniem wełną mineralną jest odporność Piany na grzyby, pleśń. Nie lubią jej także owady i gryzonie.
  • Cały domek oparty jest na konstrukcji stalowej wykonanej według projektu i norm UE jednak mimo to, że piana jest bardzo lekka to dodatkowo usztywnia domek.

 

Sam zobacz jak to robimy!