Modele domków mobilnych
Modele
Modele
Obejrzyj nasze domki letniskowe
Video
Video
Zobacz jak ocieplamy domki mobilne
Ocieplanie Pianą
Ocieplanie Pianą
« Wróć

O firmie

Natłok codzienności, pracy i innych obowiązków. To wszystko sprawa, że z czasem poczujesz się zmęczony, wypalony i zamarzysz o upragnionym urlopie. Ale czy uciążliwe organizowanie wolnego miejsca na wypoczynek, hotelowe jedzenie, odprawy lotniskowe są prawdziwym relaksem? A może już Ci się znudziły? Kiedy Twoje maluchy bezpiecznie spędziły cały weekend na świeżym powietrzu? Kiedy ostatnio jadłeś pachnącą kiełbaskę z grilla w wygodnym dresie? Pamiętasz jej smak, który był lepszy niż posiłek z zapchanego all inclusive?

Domek mobilny na kołach

Bo w efektywnym wypoczynku liczy się swoboda i ludzie, a nie miejsce.

Właśnie dlatego powstała marka Letniskowo. W krótkim czasie wyprodukujemy Twój wymarzony domek letniskowy, który postawisz bez zbędnych formalności. Domek jest na kołach i możesz ustawić go w dowolnym miejscu na działce. Pełne wyposażenie w meblełazienkękuchnięłóżka i oświetlenie sprawi, że od razu możesz się wprowadzić i korzystać z domku. Z kolei ocieplenie domkuogrzewanie elektryczne spowoduje, że z domku mobilnego nie będziesz korzystał tylko latem, ale przez cały rok - domek całoroczny.

Podpisując umowę na produkcję domku otrzymujesz gwarancję jakości. Wybierasz model domku oraz kolory materiałów..

Pamiętaj, że na placu firmy zawsze mamy jakieś domki mobilne do zobaczenia.

 

 

Wystarczy, że będziesz miał swoją własną działkę z domkiem letniskowym. Tyle jest w Polsce pięknych miejsc, którymi zachwycają się cudzoziemcy, a nie Ty. Lasy, morze, góry, jeziora, zaciszne wsie. Przecież na Twojej działce nikt nie powie Ci, że skarpety do sandałów to faus pas.

Stosujemy produkty renomowanych firm i dajemy Ci możliwość wyboru kolorów materiałów

Sam możesz ustalić powierzchnię użytkową (m2), położenie sypialni, salonu, łazienki i kuchni lub możesz skorzystać z naszej propozycji projektów. Dodatkowo masz możliwość wyboru kolrystyki materiałów, z których wykańczamy wnętrza lub skorzystać z proponowanych przez nas wariantów kolorystycznych. Wybierzesz wyposażenie i najdrobniejsze szczegóły, które sprawią, że będziesz czuł się wyjątkowy. Będziesz Panem swojego domku!

Nie musisz martwić się o solidność naszych domków. Stalowo-drewniana konstrukcja domków wykonana jest na bazie projektu, który zakłada spełnienie najsurowszych (wiatrowych) norm Unii Europejskiej. Dzięki zastosowaniu ocieplenia 13cm  oraz elektrycznemu ogrzewaniu, możesz korzystać z domku przez cały rok.

Domki na kołach producenta Letniskowo.pl to opłacalne rozwiązanie oszczędzające Twój czas i nerwy związane, które są nieodłączne przy klasycznej budowie domku na działce. 

Spełnij z nami marzenia i relaksuj się w Twoim wygodnym domku letniskowym.