Zmobilizuj się do wypoczynku!
EN DE
Powrót

Transport i ustawienie domku

 

domek-mobilny-transport

Dokładnie tam, gdzie posiadasz działkę i planujesz spędzać swoje wolne dni. 

Gwarantujemy, że mobilny domek zostanie dowieziony przez profesjonalną firmę transportową (ładunek jest ubezpieczony). Musisz być jednak świadomy tego, że samochody dostawcze nie zawsze są w stanie wjechać na działki o niestabilnym gruncie.

Ale jest na to proste rozwiązanie!

Wystarczy np. niewielki ciągnik, który ustawi domek idealnie tam, gdzie sobie zaplanowałeś. Ciągnik ze względu na swoje gabaryty i skrętność daje o wiele większe możliwości. Każdy domek posiada przestawny dyszel, który można przełożyć z jednego na drugi koniec domku. W ten sposób traktor można podczepić do każdej ze stron.

 

Usługa ustawienia domku na działce

Ustawienie domku na działce

 

Posiadamy także usługę ustawienia domku na działce, która w podstawowej wersji kosztuje 2500 zł brutto i zawiera zakres prac:

1. Zdjęcie domku z naczepy ciężarowej.

2. Ustawienie domku na wyznaczonym miejscu na podporach i bloczkach w 4-8 punktach w zależności od wymiaru. 

3. Wypoziomowanie domku.

W cenie ustawienia domku otrzymujesz profesjonalne 4 regulowane podpory. Ze względu na różny rodzaj gruntu i stopień korzystania z domku, domek może delikatnie osiąść. Metalowe podpory, które otrzymasz dają możliwość łatwej regulacji w przyszłości.

Po stronie klienta jest przygotowanie w gruncie stop betonowych według rysunków z galerii lub otrzymanych bezpośrednio przy podpisaniu umowy. W innym wypadku solidne posadowienie domku nie będzie możliwe.

Aby ocenić czy ustawienie domku w tym zakresie jest możliwe wystarczą zdjęcia lub krótki film nagrany telefonem. Jeśli to nie wystarczy nasz pracownik przyjedzie osobiście i oceni czy będą potrzebne dodatkowe prace.

Galeria zdjęć

Wyprodukowaliśmy
już

393

domków
mobilnych

Zaufało
nam

307

zadowolonych
klientów

Zużyliśmy
już

718t

stali

Ilość kaw
 

2670

wypitych
z klientami

SKONFIGURUJ
SWÓJ DOMEK

Za pomocą naszego konfiguratora stworzysz swój wymarzony całoroczny domek mobilny.

Nanoszone przez Ciebie zmiany będą od razu widoczne, a na końcu możesz zapisać swój projektu lub wysłać do nas do wyceny.

Przejdź do konfiguratora